Ohýbání plastů, PVC

Ohýbání plastů, PVC

Nabízíme Vám zpracování plastů v individuálním rozsahu. Můžeme upravit velké desky pro návaznou práci a úpravy. Zajistit můžeme i kompletní realizaci výrobků přesně podle vašeho zadání. Zabýváme se ohýbáním plastů, dělením, lepením i CNC gravírováním.

Nejčastěji zpracovávanými materiály jsou plexi, PVC, Pet, polystyren, polypropylen, polykarbonát a další. Zabýváme se lepením a ohýbáním jednoduchých tvarů do pravého úhlu (L, U atd.), ale také složitějšími úpravami. Nabídnout můžeme výrobu malého počtu kusů i sériovou zakázku. Dokážeme zpracovat i velmi složité a nepravidelné tvary v libovolných úhlech. Profesionální vybavení nám umožňuje zhotovit několik ohybů na jeden takt. Tato výhoda zajišťuje rychlou a efektivní realizaci zakázky.

Základní parametry ohýbačky: Maximální tloušťka ohýbaného materiálu: 10 mm. (Po úpravě na CNC frézce je možné ohýbat i silnější materiál.)

Maximální délka ohybu: 1240 mm.

Výchozí materiál může být transparentní i neprůhledný. Čiré plastové desky nabízí snadnou zpracovatelnost a možnost úprav podle zadání i v malých sériích. Dodatečně zpracovaná série nepůsobí odlišně, není třeba dbát na dodržení přesného odstínu. Čiré desky si zachovávají původní vzhled s dlouhou životností. Nabízí doplňující zpracování etiketou, která zvyšuje variabilitu v užití a v případném odlišení. Univerzální využití najdou ve všech oblastech spotřebního zboží. Vyrábět můžeme úložné boxy, reklamní vývěsky, drobné předměty i řadu dalších výrobků. Plast může posloužit i jako doplňující stavební prvek nebo kryt. Kromě klasického ohybu je možné ohýbat plastové desky i celoplošně do oblouků.

Neprůhledné plasty vyžadují jinou techniku, v rámci požadavku však dokážeme plně vyhovět žádanému tvaru i velikosti. Příkladem využití jsou schody a doplňky k bazénům, ohrazení sportovišť nebo jiné pevné pomůcky, funkční zátarasy nebo vybavení.

Oblíbeným prvkem jsou oblouky. U velkých desek se využívají pro vytvoření stříšek, zábradlí, nebo praktické opláštění strojů nebo zařízení.

Nabízíme vám pečlivé zpracování plastů pro jakékoli účely. Součástí základní práce je možné i lepení jednosložkovým, dvousložkovým lepidlem nebo vytvrzení UV světlem. Disponujeme profesionálním vybavením včetně CNC a CO2 laseru a speciálních fréz. Kdykoli se na nás můžete obrátit. Přiblížíme vám technické možnosti, časovou i finanční náročnost projektu.

Zajistíme pro vás množství i typ materiálu přesně podle dohody. Dbáme na kvalitně odvedenou práci, dodržujeme sjednané termíny.

Zaujala Vás naš nabídka pro „Ohýbání plastů, PVC“? Nebo k ní máte dotaz?

Kontaktujte nás na tel. čísle +420 731 566 609, nebo pomocí poptávkového formuláře.