CNC laserové gravírování a formátování

CNC laserové gravírování a formátování

Gravírování je technikou pro úpravu povrchu, používá se zejména pro nápisy, ozdobné linie nebo vytváření loga. Moderní laserová technologie otevírá možnosti v detailním zpracování a rozšiřuje varianty o velmi náročné techniky. Technologie pracuje na principu odpaření materiálu nebo barvy, dokáže zacílit i do větší hloubky. Podle nastavení je pak možné pracovat nejen s tvarem, ale i plasticitou.

Materiálové a využití

Nejčastěji jsou zpracovávány desky plexiskla, PP, PET, ale i dalších materiálů. Značení lze kromě uvedených materiálů provádět také například na skleněných výrobcích. Pro gravírování sklenic či lahví je zařízení doplněno tzv. rotační osou, která nahrazuje pohyb jedné z os rotací značeného objektu. Specializovaný software a jednoduché ovládání dovoluje splnit naprosto přesně požadavky zadání. U gravírování se nabízí velmi atraktivní možnost práce s barvou. Čiré desky využívají vyšší variabilitu, kdy změnou podkladu dokonale změníte vzhled celé kompozice. Barvené desky nabízí přirozenou hru stínů ve zhotoveném reliéfu. Možné je řešit velkou škálu ve velikosti desek i jejich tloušťce.

Využití

Gravírování je relativně jednoduchá a levná technologie, která sjednotí vzhled informačního systému, zvýší estetický dojem ve veřejných prostorech i kancelářích nebo provozovnách. Vývěsní cedule, stálé nabídky nebo reklamní poutače působí atraktivně. Gravírování pracuje se softwarem, kterým můžeme uzpůsobit a ovlivnit hloubku, velikost, ale i tvar znaků nebo písma. Dokážeme přesně napodobit firemní logo. Upravený povrch má naprostou odolnost vůči poškození, odolává vodě, UV záření, mechanickému oděru. Reliéf písma je možné doplnit barvou a zvýraznit i dalšími způsoby.

Naše služby

Současně s gravírováním vám můžeme nabídnout i další odborné služby jako je lepení nebo ohýbání plastů. Dokážeme vám tak nabídnout portfolio služeb, které dokáže zajistit kompletní zhotovení požadovaného výrobku na jediném místě. Vždy vycházíme ze zadání klienta, jemu pak přizpůsobujeme použitý materiál i technologii výroby. Dokážeme pro vás rychle a pečlivě zajistit malou zakázku, bez časové ztráty zhotovíme i větší sérii.

Zaujala Vás naš nabídka pro „CNC laserové gravírování a formátování“? Nebo k ní máte dotaz?

Kontaktujte nás na tel. čísle +420 731 566 609, nebo pomocí poptávkového formuláře.