CNC frézování

CNC frézování

Plasty představují ideální materiál pro výrobu reklamních předmětů, poutačů, vizitek, ale i různých praktických doplňků. Variabilní využití, vysoká odolnost vůči mechanickému poškození, vodě i teplotám nechává plasty proniknout do všech odvětví. Nabízíme vám kvalitní zpracování a úpravu plastů přesně podle zadání. CNC frézování umožňuje formátování deskových materiálů, frézování výrobků různých tvarů od jednoduchých geometrických obrazců až po náročné složité návrhy.

Přesné dodržení zadání

Specializujeme se na úpravu a zpracování plastů. Disponujeme plně vybavenou dílnou. K realizaci využíváme osvědčené techniky, ale i vysoce moderní zařízení. CNC fréza pracuje s uzpůsobeným programem, vložená data zpracovávají ostré nástroje přesně podle zadání. Stroj umožňuje volné nastavení hloubky řezu, frézování drážek je možné provádět v jakémkoli rozsahu. Součástí operace CNC frézování je i vrtání. Při opracování plastových desek se tak nemusíme omezit pouze na okrasné nebo designové prvky.

Desky můžeme lépe a přesně tvarovat, vybavit konstrukčními spoji nebo prvky, které pomohou navázat jednotlivé díly. Lepení, lisování, ohýbání a další operace provádíme v návaznosti na složitosti zakázky nebo technického řešení.

Originální design

CNC frézování se často využívá i pro realizaci designového návrhu. Gravírování je strojní rytí nápisů, znaků, log a dalších prvků. Do pevné desky plastu, ale samozřejmě i skla nebo dřeva, můžeme vypracovat i velmi náročné návrhy. Hloubku řezu můžeme korigovat. Zajímavé stínování, úprava profilu i jemné detailní zpracování dokážou vytvořit krásné reprezentativní vývěsní štíty, vývěsky i informační cedule. Nejsme omezeni ostrými úhly ani délkou vedené linie. Frézování automaticky propracuje návrh do nejmenšího detailu.

Variabilita zpracování

Použitím vhodných nástrojů získáváme vysokou variabilitu v obrábění, například zkosení hran pod různými úhly, výroba plastových boxů apod. Vhodnou volbou nástroje rovněž ovlivňujeme kvalitu řezu. Vždy dbáme na hladké a čisté provedení, v případě sériové výroby průběžně kontrolujeme stav nástroje a při ztupení okamžitě sjednáme úpravy tak, aby kompletní zakázka plně odpovídala nejvyšším normám jakosti ve všech jednotlivých kusech.

CNC frézování – nejen pro plasty

Vhodnými materiály ke zpracování jsou plasty (plexi, PVC, ABS, Pet, polystyren, polypropylen, polykarbonát atd.), ale metoda není omezena jen těmito materiály. Zpracovat můžeme i neželezné kovy (hliník, měď, mosaz atd.), materiály ze dřeva (přírodní dřevo, překližka, MDF atd.). Dostatečnou kvalitu vykazují i sendvičové materiály (kombinace plastu s hliníkem).

Kdykoli se na nás můžete obrátit, rádi vám přiblížíme možnosti zpracování, časovou i finanční náročnost plánovaných úprav. Zajistíme kvalitní pečlivé zhotovení pro reprezentaci i praktickou potřebu vaší firmy.

Zaujala Vás naš nabídka pro „CNC frézování“? Nebo k ní máte dotaz?

Kontaktujte nás na tel. čísle +420 731 566 609, nebo pomocí poptávkového formuláře.