Dokončovací práce PVC materiálů, plastů

Dokončovací práce

Ohýbání

Nabízíme Vám ohýbání materiálů jako je plexi, PVC, Pet, polystyren, polypropylen, polykarbonát a další. Lze ohýbat jednoduché tvary do pravého úhlu (L, U atd.), přes složitější (např. výroba boxů) až po velmi složité a nepravidelné tvary v libovolných úhlech. Dokážeme zhotovit několik ohybů na jeden takt. Tato výhoda zajišťuje rychlou a efektivní realizaci zakázky.

Základní parametry ohýbačky:

  • Maximální tloušťka ohýbaného materiálu: 10 mm. (Po úpravě na CNC frézce je možné ohýbat i silnější materiál.)
  • Maximální délka ohybu: 1240 mm.

Lepení jednosložkovým lepidlem

Tento způsob lepení patří mezi ty jednodušší v aplikaci, což se projevuje nižší cenou realizace. Lepidlo je velmi řídké a naleptává plochy materiálu, které navzájem prolnou do sebe a po odpaření lepidla vytvoří poměrně velmi pevný spoj.

Obvyklou vadou na kráse tohoto lepení je možný vznik bublinek ve spojích. Při odpařování se lepidlo snaží dostat ze spoje ven, což někdy má za následek vznik bublinek.

Lepení dvousložkovým lepidlem

Pro dosažení pevného, odolného a opticky čistého spoje je nezbytný výběr správného typu lepidla. Dvousložkové lepení patří mezi složitější operaci, než-li lepení jednosložkovým lepidlem, avšak výsledný vzhled lepeného spoje nebo jeho pevnost po opracování je obvykle pocitově lepší.

Lepení UV lepidlem

Pro dosažení pevného, odolného a opticky čistého spoje je nezbytný výběr správného typu lepidla. Lepidlo sevytvrzuje UV světlem. K vytvrzení lze použít UV lampu, zářivku .

Lze použít pouze pro lepení čirých plexiskel XT a GS, protože se vytvrzující světlo musí dostat k samotnému lepidlu . UV spoje mají čistý spoj bez bublinek

Zaujala Vás naš nabídka pro „Dokončovací práce PVC materiálů, plastů“? Nebo k ní máte dotaz?

Kontaktujte nás na tel. čísle +420 731 566 609, nebo pomocí poptávkového formuláře.